Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rihanna absolutně ztrácí soudnost: Kila navíc jí sice udělala prsa, ale z nohou má hroší kopyta

Pár kilo dolů by vůbec neškodilo!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
Od té doby, co je zpěvačka Rihanna bláznivě zamilovaná do svého multimilionáře, naprosto ztrácí soudnost a kyne. Proti ženám krev a mléko vůbec nic nemáme, ale tady to začíná už opravdu zavánět obezitou, která může být zdraví škodlivá. Před nedávnem si Rihanna vyšla jen v černých papučích a oblékla si krátké černé šaty, které odhalily její nepěkné nohy.

Barbadoská zpěvačka Rihanna (29) se již před nějakou dobou přiznala, že aby byla naprosto perfektní a hubená, musela na sobě hodně dřít a z posilovny téměř nevyšla. Vždycky měla problémy s váhou a jejím udržením.

Až donedávna vypadala skvostně. Hubené, dlouhé nohy a žhavý výraz. Od té doby, co randí s milionářem, tak se začíná zakulacovat. Nejdřív z jejich kil navíc byli všichni nadšeni, protože holky krev a mléko jsou v módě.

S kily navíc narostla zpěvačce i prsa a fanoušci se mohli zbláznit. Jenomže Rihanna začala nekontrolovatelně kynout dál a už to začíná být moc. Nejenom že ztrácí soudnost s výběrem oblečení, ale už je to na ní hodně poznat.

Před pár dny ji nachytali fotografové v krátkých černých šatech, které odhalovaly její velké nedostatky. Fanoušci byli naprosto zděšeni, když se jim naskytl pohled na zpěvaččiny nohy. Krásné sexy nožky jsou dávno pryč a nahradily je hroší kopýtka. Ach jo.

Související články

Další články