Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Řídil Jan Kočka (†28) opilý nebo snad zfetovaný? Víme, kdy bude jasno!

Řídil Jan Kočka pod vlivem?
Zdroj: Koláž Extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Už několik dní patří v České republice k nejprobíranějším tématům páteční autonehoda Jana Kočky (†28). Ten na dálnici D11 vjel do protisměru, když ujížděl od banální nehody a naboural do kamionu, ve kterém seděl Miroslav H. (†28), otec tří dětí. Mnoho lidí zajímá, proč vnuk provozovatele matějské pouti Václava Kočky jel doslova jako šílenec. Byl snad opilý nebo dokonce zfetovaný? Jasno bude již brzy!

Již v pondělí vás redakce eXtra.cz exkluzivně informovala o tom, že Kočka těsně před tím, než se srazil s kamionem, ujížděl od banální dopravní nehody, kterou zavinil.

„Způsobil dopravní nehodu. Bylo to krátce před tragickou dopravní nehodou. Řidič Mercedesu jel ve směru na Hradec Králové a předjížděl vozidlo. Tomu vozidlu urazil boční zrcátko. Pak pokračoval dál v cestě. Řidič policii oznámil tuto skutečnost a sdělil, že došlo k té dopravní nehodě a v jakém vozidle jede. Toto bylo naše první oznámení na 158.. Tato nehoda je v současné době evidována na dálničním oddělení policie,“ uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Těžko ale uvěřit tomu, že by Jana Kočku natolik vykolejilo uražené zrcátko, že by podstoupil tolik riskantní jízdu v protisměru, která ho nakonec stála život. Byl za tím snad alkohol nebo dokonce drogy? Pravdu se dozvíme již brzy!

„Výsledky z toxikologie budou známy za tři týdny,“ oznámila redakci policejní mluvčí Potočná.

Ať výsledky dopadnou jakkoliv, život to už bohužel nikomu nevrátí.

Související články

Další články