Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Řidička srazila dívku (†18) na přechodu: Luxusní vůz patří slovenské Miss

nehoda
V pondělí došlo na Slovensku v Bratislavě k tragické dopravní nehodě, při které zemřela 18letá dívka. Slečna přecházela přes přechod a srazila ji řidička terénního vozu Range Rover. Podle svědka nehody patří evidenční číslo vozidla známé slovenské Miss Daniele Kralevich (35).

K tragické události došlo v části Bratislavy zvané Ružinov. Svědek nehody pro slovenský web Nový Čas popsal, že se řidička terénního Range Roveru řítila ulicí a u přechodu pro chodce ani nepřibrzdila. V tu chvíli přecházela přechod osmnáctiletá dívka. Její tělo po nárazu letělo zhruba 20 metrů, ani po hodinové snaze záchranářů se ji nepodařilo zachránit a zraněním podlehla.

Podle mluvčí bratislavské policie Veroniky Slamkové byla řidičkou 35letá žena. „Následkem srážky utrpěla žena zranění, kterým na místě podlehla,“ informovala mluvčí s tím, že u řidičky se podle dechové zkoušky alkohol neukázal.

Auto má patřit slovenské Miss

Evidenční číslo vozidla má patřit slovenské Miss a podnikatelce Daniele Kralevich. Jak policie uvedla, řidičce Range Roveru bylo 35, Kralevich je stejně stará. „Další okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování,“ zakončila mluvčí Slamková.

Související články

Další články