Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Řidička srazila dívku (†18) na přechodu: Luxusní vůz patří slovenské Miss

Řidička srazila dívku (†18) na přechodu: Luxusní vůz patří slovenské Miss
Zdroj: Profimedia
nehoda
V pondělí došlo na Slovensku v Bratislavě k tragické dopravní nehodě, při které zemřela 18letá dívka. Slečna přecházela přes přechod a srazila ji řidička terénního vozu Range Rover. Podle svědka nehody patří evidenční číslo vozidla známé slovenské Miss Daniele Kralevich (35).

K tragické události došlo v části Bratislavy zvané Ružinov. Svědek nehody pro slovenský web Nový Čas popsal, že se řidička terénního Range Roveru řítila ulicí a u přechodu pro chodce ani nepřibrzdila. V tu chvíli přecházela přechod osmnáctiletá dívka. Její tělo po nárazu letělo zhruba 20 metrů, ani po hodinové snaze záchranářů se ji nepodařilo zachránit a zraněním podlehla.

Podle mluvčí bratislavské policie Veroniky Slamkové byla řidičkou 35letá žena. "Následkem srážky utrpěla žena zranění, kterým na místě podlehla," informovala mluvčí s tím, že u řidičky se podle dechové zkoušky alkohol neukázal.

Auto má patřit slovenské Miss

Evidenční číslo vozidla má patřit slovenské Miss a podnikatelce Daniele Kralevich. Jak policie uvedla, řidičce Range Roveru bylo 35, Kralevich je stejně stará. "Další okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování," zakončila mluvčí Slamková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy