Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Řidiči, zůstaňte doma,“ žádají policisté. Dva mrtví na D1!

Řidiči, zůstaňte raději doma!
Ledovka opět zkomplikovala provoz na dálnici. Kluzký povrch si vyžádal dva mrtvé a další lehce zraněné. Policie žádá řidiče ve Středočeském kraji, aby raději vůbec nevyjížděli.

Ledovka zkomplikovala dopravu ve středních Čechách dnes ráno. Kluzký povrch na silnici si vyžádal dva mrtvé a spoustu zraněných. Asi nejhorší situace je na dálnici D1, kde se ve směru na Brno srazilo sedmnáct aut a zahynula jedna žena.

Další obětí byl řidič kamionu, kterého zabilo auto u Českého Šternberku. Policie radí – ve Středočeském kraji raději nevyjíždět na cesty.

Dnes v brzkých ranních hodinách se na dálnici D1 směr Brno stala hromadná nehodna sedmnácti aut, která si vyžádala bohužel jeden lidský život.

Záchranáři potvrdili, že převáželi do nemocnice lehce zraněné účastníky nehody a také provedli jednu resuscitaci, žena i přes veškerou péči záchranářů svým zraněním podlehla.

Podle serveru Blesk.cz policie stojí u sjezdu na Všechromy a odklání dopravu. Příčinou nehod je podle mluvčího zrádná ledovka. Druhá smrtelná nehoda se stala na dálnici D1 ve směru na Prahu.

Nešťastná náhoda připravila o život řidiče kamionu. Když zabezpečoval místo nehody, srazilo ho projíždějící auto a řidič na místě svým zraněním podlehl.

„Žádáme řidiče, aby kvůli ledovce vůbec nevyjížděli. Pokud je to bezpodmínečně nutné, musí dbát maximální opatrnosti, silnice v regionu jsou opravdu celé pokryté ledem,“ řekla policejní mluvčí.

Související články

Další články