Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Řidič vybrzdil auto a zabil kojence. Hrozí mu až 15 let za mřížemi!

Řidič BMW zabil kojence. (Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz
Řidič BMW svou agresivní jízdou zavinil nehodu tří aut na dálnici D10 a zabil osmiměsíční dítě. Vyšetřovatelé nyní zjistili, že za vše může vybržďování, a muž skončil ve vazbě. Hrozí mu až 15 let za mřížemi.

Smrtelná nehoda se stala 28. prosince na 32. kilometru dálnice D10 nedaleko obce Brodce ve směru na Mladou Boleslav. Podle policie řidič BMW vybrzdil auto, do kterého narazil další vůz, a zavinil tak smrt kojence. Na místě byli i další tři zranění.

„Muž, na kterého byl vydán krajským státním zastupitelstvím předběžný souhlas se zadržením, byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu obecného ohrožení a byl vzat do vazby,“ uvedl pro portál idnes.cz mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.

Podle videa jednoho z účastníků policie zjistila, jak celá nehoda probíhala. Záběry ale zveřejnit odmítla. Zároveň policie žádá svědky, kteří se 28. prosince kolem 10. hodiny ráno pohybovali kolem nehody a viděli agresivní jízdu řidiče stříbrného BMW 525 D ve verzi kombi, aby se přihlásili na telefonní číslo 607 053 573 nebo na linku 158. Muži nyní hrozí až 15 let ve vězení.

Související články

Další články