Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Řidič ve Velké Británii srazil dvě malé Češky (11, 12). Jedna zemřela, druhá bojuje o život!

12letá Češka zemřela na místě, druhá je v nemocnici
v kritickém stavu.
Zdroj: archiv rodiny
Na Silvestra se v Oldhamu ve Velké Británii stala velká tragédie. Neznámý řidič tam srazil dvě malé Češky. 12letá dívka zemřela, 11letá v nemocnici bojuje o život. Řidič z místa nehody ujel a policie po něm pátrá.

Neznámý řidič srazil ve Velké Británii dvě malé dívky původem z Česka a z místa nehody ujel. 12letá Helina Kotlarová na místě zemřela. 11letá Žaneta Kroková leží ve vážném stavu v nemocnici a bojuje o život. Podle webu televize BBC jde o vozidlo Volkswagen Golf.

Dívky byly sestřenice a v sobotu v 19.15 hodin místního času se vracely z nedalekého obchodu. Doprovázela je rodina a přátelé, kteří na ně čekali na druhé straně hlavní silnice. Jenže v tu chvíli se přiřítil neukázněný řidič ve vozidle Volkswagen Golf a dívky srazil. Z místa hned ujel.

Britské úřady žádají občany o pomoc při pátrání po řidiči. „Její obličej byl celý zkrvavený. Nedýchala, maminka hladila její vlasy,“ řekla sestra mrtvé dívky pro BBC. Mladší dívka byla převezena do nemocnice v Manchesteru. „Mluvila jsem s její rodinou, ale říkali, že pořád ještě bojuje o život,“ řekla další dívčina sestřenice. Rodina mrtvé dívky se přestěhovala do Velké Británie před 8 lety.

Související články

Další články