Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Řidič v BMW připravil Viktorku (4) o rodiče: Holčička je malá bojovnice, její stav se zlepšuje

Řidič v BMW připravil Viktorku (4) o rodiče: Holčička je malá bojovnice, její stav se zlepšuje
Zdroj: Archiv Jany V.
+ Dalších 6 fotografií
neštěstí
V neděli 31. května přišli u Černožic o život tři lidé, když se Petr N. rozhodl riskovat ve svém BMW a ve vysoké rychlosti předjížděl některá auta. I když se rodiče Viktorky i Petr snažili na poslední chvíli autonehodě vyhnout, tragédii už nebylo možné zastavit. Jedinou přeživší je právě malá bojovnice Viktorka, jejíž stav se podle posledních informací zlepšuje.

Tragická nehoda u Černožic, při níž z vozidel vylétly motory a jedno z aut dokonce začalo hořet, si vyžádala tři lidské životy a z malé Viktorky udělala sirotka. Na místě zemřeli oba řidiči, mladík Petr N. a otec Viktorky Radek Ž. S nimi i její maminka Jana V.

Viktorka byla několik dní ve vážném stavu, rodinní známí následně na sociálních sítích informovali, že je holčička z nejhoršího venku. Aktuálně je stále v pražské motolské nemocnici a má za sebou už několik zákroků.

Kolegové Viktorčina tatínka, který byl kamioňák, se na Facebooku nyní pochlubili skvělou zprávou. „Tak naše bojovnice Viktorka už baští přesnídávky,“ napsali. U holčičky se střídají děda a babička, kteří s ní mohou být v nemocnici.

Pomoc Viktorce

Babička, matka zesnulého Radka, založila transparentní účet, na který lidé mohou posílat peníze, aby se Viktorka po návratu domů měla dobře. Nemá prý tolik peněz jako její bývalý manžel. Další účet založili i přátelé a kolegové řidiči, jako byl Radek. Pomoc rodině údajně nabídl i otec mrtvého Petra N., který chce chybu svého syna alespoň trochu napravit tím, že zaplatí vše, co nehradí pojišťovna.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy