Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Řidič nabral v centru Prahy strážníka na kapotu, pak s ním ujížděl ulicí

+ Další fotografie
Velké nebezpečí hrozilo strážníkovi Městské policie v Praze, když s ním ujel na kapotě vozidla agresivní řidič, který se strážníkem chvíli předtím řešil přestupek. Šílená jízda skončila až po desítkách metrů. Policistovi při manévrování s vozidlem přejel muž nárt chodidla.

Neuvěřitelná scéna se naskytla v pondělí těsně po 13. hodině kolemjdoucím na Václavském náměstí. Strážník městské policie řešil s devětadvace­tiletým mužem nepovolené stání na křižovatce. Z ničeho nic se ale muž sebral a nastoupil do svého auta s tím, že odjede, aniž by situaci se strážníkem dořešil. Muž, který se v autě zamkl, neuposlechl výzvu strážníka a vůz nastartoval.

Při couvání přejel strážníkovi nárt nohy. Strážník se i přes velkou bolest snažil vozidlu zabránit v jízdě a opakovaně vyzýval řidiče k zastavení. Ten se však rozjel směrem dopředu a strážníka nabral na přední kapotu. Poměrně rychlou jízdou takto ujel se strážníkem na kapotě několik desítek metrů a zastavil až ve vedlejší ulici Krakovská.

Případ agresivního řidiče si vzhledem k podezření z trestného činu převzala Policie České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Další články