Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Řidič na Vinohradech smetl 40 aut. Pak odmítl dýchnout. Je to policejní důstojník Karel Kadlec!

To byla jízda…
Zdroj: pro extra.cz Doktorbrouk
+ Další 2 fotografie
Tohle je silná káva i na Prahu. Řidič terénního vozu v úterý odpoledne smetl několik aut. Ulice Máchova a Francouzská byly v ohrožení, právě tudy si to řidič namířil. Nakonec skončil v poutech. Podle informací eXtra.cz jde o policejního důstojníka Karla Kadlece.

Podle prvních informací řidič naboural 41 zaparkovaných vozidel. Z místa svého činu se pokusil zmizet. Policisté ho ale dopadli v Máchově ulici.

„V současné době prověřujeme, zda nebyl řidič v době nehody pod vlivem alkoholu, nebo zda nemá vysloven zákaz řízení,“ uvedla pro novinky.cz policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Muž skončil v poutech, panuje podezření, že řídil pod vlivem. Podle svědků odmítl test na alkohol.

Podle informací eXtra.cz a TN.cz jde o policejního důstojníka Karla Kadlece. Podle všeho byl muž silně opilý a ulice byla moc úzká. Vjel proto i do protisměru. „Sotva se držel na nohou,“ popsal TV Nova jeden ze svědků.

Karel Kadlec už měl problémy se zákonem dříve. V březnu 2015 mu policisté naměřili 1,45 promile alkoholu v dechu. Odběr moči a krve tehdy Kadlec odmítl. Celá kauza byla ukončena jako přestupek.

Na místo se sjelo několik policejních hlídek a nejméně dva vozy policistů řešící dopravní nehody. Ti se snaží postupně kontaktovat majitele všech nabouraných aut.

Související články

Další články