Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Řidič mercedesu v Praze vytáhl zbraň na sanitku: Poznáváte agresora?

Řidič mercedesu v Praze vytáhl zbraň na sanitku: Poznáváte agresora?
Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
VIDEO
Pražští policisté z pohotovostní motorizované jednotky museli prověřovat případ, kdy řidič mířil za jízdy pistolí na sanitku. Záchranáři zavolali tedy policii, která ihned po řidiči začala pátrat. Podezřelého zadrželi na Jižní spojce, přičemž jim muž lhal a tvrdil, že žádnou zbraň nemá.

Ve středu v odpoledních hodinách došlo na výjezdu z Barrandova v Praze k nevídanému incidentu. Když sanitka najížděla na Jižní spojku, řidič stříbrného mercedesu, který jel vedle záchranného vozu, vytáhl zbraň a za jízdy mířil na záchranáře. Řidič sanitky neváhal a neprodleně kontaktoval policii.

"Zdravotník navíc uvedl, že se jednáním cítil natolik ohrožen, až musel prudce zpomalit vozidlo, čímž vystrašil pacienty, které v tu chvíli převážel," uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky ihned po telefonátu začali po řidiči mercedesu pátrat. Netrvalo dlouho a po několika minutách ho dostihli u lanového mostu na Jižní spojce.

Podezřelý muž policistům na místě lhal a tvrdil, že u sebe žádnou zbraň nemá. Prohlídka auta však ukázala opak. Policisté v jeho voze našli plynovou pistoli i s náboji.

"Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování," dodal Rybanský. Dosud zatím není jisté, co incidentu předcházelo.

Víte, kdo řídil mercedes a ohrožoval další řidiče? Ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy