Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Řidič BMW čekal na dálnici, že mu policie pomůže. Jenže byl opilý

alkohol
Porouchalo se mu auto na dálnici a přemýšlel, jak to bude řešit. Pak u řidiče zastavila policejní hlídka a nabídla pomoc. Řidič BMW začal tušit, že je tu velký problém, byl totiž pod vlivem alkoholu.

„Dopravní policisté z Prahy venkov – Východ kontrolovali v neděli kolem šesté hodiny ráno na čtvrtém kilometru dálnice D10 ve směru na Turnov odstavené vozidlo značky BMW, poblíž kterého se pohyboval řidič cizí národnosti. Důvodem, proč řidič zastavil v odstavném pruhu, byla technická závada na vozidle. Během silniční kontroly vyšlo najevo, že jednatřicetiletý řidič byl pod vlivem alkoholu,“ uvedla pro Týdeník policie mluvčí Eva Hašlová.

Řidič pak nadýchal více než jedno a půl promile. Věděl, že už to neokecá a přiznal se k tomu, že před jízdou konzumoval alkohol. Za řízení pod vlivem návykové látky řidiči hrozí až rok vězení. Jisté je, že přijde o řidičský průkaz.

Mohlo by vás zajímat

Další články