Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tragédie ve Slaném: Řidič autobusu najel na zastávce do lidí, dítě to stálo život

Nehoda ve Slaném.
Zdroj: Policie ČR
+ Další 2 fotografie
Nehoda
Na zastávce autobusového nádraží ve Slaném došlo v úterý krátce před půl jednou k děsivé dopravní nehodě. Autobus najel do skupiny lidí. Na místě jsou tři zranění, pro těžce zraněné dítě letěl vrtulník. To svým zraněním bohužel mezitím podlehlo.

Tragická dopravní nehoda, při které řidič autobusu najel do skupiny lidí, se odehrála v úterý na nádraží ve Slaném na Kladensku. Řidiči autobusu se podle předběžných informací policie měl zaseknout plyn a následně měl najet na ostrůvek, na kterém stáli lidé. Jedno dítě nepřežilo.

Web TN.cz informoval, že řidič je z nehody stále v šoku. Na místě aktuálně probíhá vyšetřování. Zatím není jisté, kolik přesně je na místě zraněných. Hasiči hovoří pouze o dvou a záchranáři původně tvrdili, že se při nehodě zranili celkem tři, přičemž dva ze zraněných jsou dospělí. Nyní se však objevují informace, že celkem jsou ranění čtyři a z toho tři dospělí. Jeden ze zraněných musel být převezen sanitkou do slánské nemocnice a dva byli ošetřeni na místě.

Dalším raněným pak bylo dítě, pro které na místo nehody letěl vrtulník. Ten se ale nakonec vracel bez pacienta. Dítě totiž na místě vážným zraněním podlehlo. Podle komentářů na sociální síti by se mělo jednat o teprve devítiletého chlapce.

"Zasahujeme na místě, jsou tam dvě zraněné osoby. Pomáhali jsme zdravotnické záchranné službě, hasiči zajišťují autobus a na místo povolali rozvodné závody, protože došlo k poničení elektroinstalace na zastávce autobusu," uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy