Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ricky Martin svoji orientaci léta tajil, teď do toho praštil: Vzal si zajíčka ze Sýrie!

A už jsou manželé!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Portorický zpěvák Ricky Martin (46) léta tajil svoji homosexuální orientaci. Teď to vypadá, že konečně našel muže svého srdce. Svého přítele, kterým je o třináct let mladší syrský malíř Jwan Yosef (33), totiž pojal za manžela. Vypadá to, že po čtyřicítce bude atraktivní zpěvák už konečně šťastný.

Nejedné ženě se líbil zpěvák Ricky Martin. Dámy ale mají smůlu. Nejenže je zpěvák homosexuál, ale navíc je už definitivně zadaný. Oženil se se svým přítelem Jwanem Yosefem, který je syrský malíř. Ricky začal randit se svým přítelem v roce 2016. Jejich zasnoubení zpěvák oznámil v The Ellen DeGeneres Show v listopadu, píše usmagazine.com.

Pár měl prozatím jen skromnou oslavičku, ale údajně prý chystají velkou party, kam pozvou všechny přátele a svatbu pořádně oslaví. Společně mají na starost devítiletá dvojčata Mattea a Valentina, jejichž biologickým otcem je Ricky. Pár se naposled objevil na předávání Zlatých glóbů.

Související články

Další články