Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ricky Martin přiveze dnes večer do Prahy bombastickou show. Adrenalin bude proudit, vzkazuje fanouškům

+ Dalších 5 fotografií
Několikanásobný držitel cen Grammy, portorický rodák, aktivista a zpěvák Ricky Martin už 9. září rozpálí pražskou O2 arenu. Pro svůj první tuzemský koncert si připravil speciální show na míru evropskému publiku. Fanoušci se mohou těšit na nové choreografie, kostýmy a hlavně největší zpěvákovy hity, jako je Livin La Vida Loca a další.

„Budu zpívat anglicky a také španělsky některé klasiky, které jsem popravdě nezpíval už roky. Můj cíl je, aby každý, kdo přijde na můj koncert, odcházel domů šťastný, odpočinutý, ale taky unavený od všeho toho tancování a zpívání se mnou. Adrenalin bude pořádně proudit, připravte se,“ vzkázal Ricky Martin svým českým fanouškům. Na cestě do Prahy ho budou doprovázet jeho děti, devítiletá dvojčata Mattea a Valentina, které vychovává se svým manželem Jwanem Yosem. „Mé děti jsou pořád se mnou. Je to tak od doby, co se narodily. Manžel se mnou cestuje, když mu to práce dovolí,“ prozradil Martin.

Po koncertě se Ricky Martin v Praze nezdrží. Pár dní po jeho vystoupení totiž proběhne slavnostní vyhlašování televizních cen EMMY, kde je nominovaný za svou roli milence Gianniho Versaceho Antonia D'Amicova v seriálu American Crime Story. „Moc rád bych se tu zdržel déle, ale pracovní povinnosti mi to nedovolí. Praha je opravdu krásné místo. Navštívil jsem ji už dvakrát jako turista a pokaždé jsem byl nadšený. Nemohu se dočkat, až se s tímto městem podělím o svou hudbu a kulturu,“ doplnil zpěvák.

Ricky Martin aktuálně také pracuje na nové desce a připravuje další celosvětové turné. Nadále se věnuje i svým charitativním projektům v Nadaci Rickyho Martina, která pomáhá znevýhodněným dě­tem.

Král latino popu má na kontě deset studiových alb, 85 milionů prodaných nosičů a několik hudebních ocenění, například Cenu Grammy za nejlepší album latinského popu za poslední desku A Quien Quiera Escuchar (2015). První cenu v této kategorii získal již v roce 1999 za album Vuelve.

Mohlo by vás zajímat

Další články