Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ricky Martin popírá zákony přírody! Před padesátkou se pochlubil svým dokonalým tělem

+ Dalších 6 fotografií
Portorikánský zpěvák Ricky Martin (46) je v perfektní formě. Na pláži vystavil své svalnaté tělo, které dostalo do kolen milióny žen. Ty mají ale smůlu. Tento pekáč buchet už žádná z nich nezíská. Sex symbol si totiž užívá letních radovánek se svým o třináct let mladším novomanželem Jwanem Yosefem. Fanynky ale nemusí zoufat, kromě toho se věnuje přípravám svého turné, v rámci něhož vystoupí 9. září i v Praze.

Jestli jeho show bude vypadat alespoň z poloviny tak dobře jako jeho tělo, má se české publikum na co těšit. Jisté je jedno, O2 arena se roztančí v rytmu hitů jako Livin La Vida Loca, La Bomba, La Mordidita, ale i nejnovějších singlů jako je například Vente Pa' Ca nebo jeho nejnovější pecka Fiebre.

Temperamentní krasavec se stal ikonou latinského popu a byl jedním z těch, kdo tento žánr proslavili po celém světě. Po jeho boku si zazpívala řada hvězd včetně Christiny Aquilery nebo Jennifer Lopez. Zpěvák zazářil i jako herec v roli učitele v americkém seriálu Glee a stal se oblíbeným koučem v australské verzi talentové pěvecké soutěže Hlas.

Na portorikánského krasavce se můžete těšit za pár dnů, kdy všechny rozvášní nejen svou show, ale i super namakaným tělem. Alespoň se ženy a dívky mohou podívat, protože tento muž patří jen jeho kolouškovi. Dámy, je to škoda, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články