Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Richard Müller skončil na invalidním křesle. Zpěvák z nemocnice promluvil o svém vážném zdravotním stavu

Fotografie z nemocnice.
Zdroj: se souhlasem Richarda Mullera.
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
zdraví

Známý slovenský zpěvák Richard Müller (61) napsal svým fanouškům bolestivý vzkaz. Jeho zdraví mu znemožnilo hrát a musel tak přeložit naplánované koncerty. "Moje noha je momentálně ve stavu, že nemohu ani stát, a dokonce ani sedět. Váš Richard,“ napsal na svém Facebooku a přiložil fotografii z nemocnice na invalidním vozíku.

Richard Müller vyděsil nejen své fanoušky fotografií z nemocnice, na které sedí na invalidním vozíku s obvázanou nohou a podle výrazu tváře mu není zrovna dvakrát nejlépe. „Milí přátelé, je mi velmi líto, že už podruhé musím přeložit koncerty. Ale moje noha je momentálně ve stavu, že nemohu ani stát, a dokonce ani sedět. Váš Richard,“ napsal k fotce na Facebooku slovenský zpěvák.

Koncert posunul už podruhé

Není přesně jasné, co se Müllerovi stalo, ale podle místa obvazu si zřejmě zranil kotník. Podle deníku Blesk Müller svůj koncert z 9. prosince 2022 v Žilině už jednou posunul na 20. ledna a nyní tak došlo k dalšímu posunu na nový termín - 11. února 2023. Doufejme, že do té doby už bude ikona slovenské popové hudby fit.

Müller je stále činorodý. Loni v říjnu vydal album "Čierna labuť biela vrana", na kterém spolupracoval mimo jiné s Ondřejem Gregorem Brzobohatým.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy