Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Richard Müller: Promluvil o zdravotních potížích a ukázal krásnou dceru Emu

Richard Müller a jeho dcera Ema Müllerová v Show Jana Krause.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
show jana krause

Hostem nejnovějšího dílu Show Jana Krause byl i slovenský oblíbený zpěvák Richard Müller. Ten mimo jiné hovořil o svém zdravotním stavu, koncertech a vztahu k moderním technologiím. Hned po něm se na pohovce usadila jeho dcera a influencerka Ema Müller – dcera zpěváka promluvila o svém vzdělání, zahraničních zkušenostech a profesním životě v Paříži, kde pracuje v oblasti módního PR.

Richard Müller prozradil, že letos podstoupil operaci nohy a za týden ho čeká další zákrok. Kvůli svému zdravotnímu stavu byl podle svých slov nucen zrušit některé koncerty, nyní už se však situace relativně stabilizovala. Slovenský zpěvák se v poslední době prezentuje spíše v klidnějším tempu a při vystoupeních preferuje sezení. Rovněž se potýká s problémy se sluchem.

Pravidelně si ale také ležím na zádech v posteli a přepínám televizní stanice,“ prohlásil v Show Jana Krause Müller. Dodal však, že v oblasti technologií je konzervativní a vlastní klasický tlačítkový mobilní telefon. Je také velkým fanouškem talk show Jana Krause, protože mu prý neujde jediný díl.

„Někdy nejím celý den“

S jídlem už je na tom zpěvák údajně hůř, protože podle vlastních slov jí velmi málo. „Oběd si ale dám. Mám blízko takovou sympatickou pizzerii, takže tam buď pizzu, nebo těstovinky. Ale jím málo, někdy dokonce nejím celý den,“ přiznal Müller.

Koncem minulého roku zpěvák vydal nové album s názvem Čierna labuť biela vrana, které kritici označili za jedno z jeho nejlepších. Müller také popřel běžné představy o tom, že by jeho hudební kariéra měla významný vliv na jeho milostný život.

Po zpěvákovi se představila také jeho dcera – influencerka Ema Müllerová. Ta kromě své kariéry v módním světě také založila projekt na sociální síti s názvem „Som bohyňa, všetky sme“, kde se dělí o své zkušenosti a emoce s ostatními ženami. Podělila se ale také o své zkušenosti vyplývající z toho, že se v brzkém věku osamostatnila a začala cestovat.

Do 16 let jsem byla v Bratislavě, pak jsem na rok odešla do Kanady. Tam jsem byla u jedné rodiny, učila se anglicky a poznávala také sebe, bez rodičů. To jsem se za ten rok velmi naučila. (...) Potom jsem se vrátila do Bratislavy, odmaturovala jsem a když jsem měla 18, odstěhovala jsem se do Paříže,“ řekla Ema. Francouzsky však v té době ještě neuměla.

Dokonce jsem ani nevěděla, že na vysoké škole, kam jdu, se bude učit francouzsky,“ pobavila diváky Müllerová.

Premiéru nového dílu Show Jana Krause uvidí diváci ve středu 6. září ve 21.35 na Primě.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy