Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Richard Müller exkluzivně z nemocnice: Co ho srazilo na invalidní křeslo

Richard Müller o ošklivém zranění:  Prozradil, co ho srazilo na invalidní křeslo
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zranění

Populární slovenský zpěvák Richard Müller (61) vyděsil fanoušky, když na sociálních sítích postoval fotku z nemocnice. Co se mu přesně stalo, nyní vysvětlil redakci eXtra.cz.

Richard Müller: Slova o zranění

„Milí přátelé, je mi velmi líto, že už podruhé musím přeložit koncerty. Ale moje noha je momentálně ve stavu, že nemohu ani stát, a dokonce ani sedět. Váš Richard,“ napsal na svém Facebooku oblíbený slovenský zpěvák Richard Müller.

Vyvolalo to obrovský ohlas a jeho obdivovatelé mu nejen na sociálních sítích, ale také například ve zprávách do redakce eXtra.cz posílají spoustu sil a energie, aby byl brzy v pořádku. Rozhodli jsme se tedy zvednout telefon a přání jeho příznivců mu vyřídt. „Jste velmi hodní, děkuji vám. Už to je lepší,“ řekl eXtra.cz Müller s velkou pokorou i poděkováním pro fanoušky.

A pak vysvětlil příčinu svých potíží. „Zatočila se mi hlava a spadl jsem. Bohužel. Nedá se nic dělat,“ sdělil nám bez emocí. Kdy bude moci opustit zdravotnické zařízení a přesunout se do domácího ošetřování, to ještě prý neví. „Děkuji a všechno dobré,“ rozloučil se Richard Müller nakonec po našem stručném telefonátu.

Druhá změna

Podle deníku Blesk Müller koncert v Žilině už jednou musel přesunout z 9. 12. 2022 na 20. 1. 2023 a nyní tedy nuceně muselo dojít k další změně termínu, novým datem je 11. 2. 2023. Snad do té doby bude ikona slovenské popové hudby fit a fanoušky bude moci konečně potěšit svým nenapodobitelným zpěvem.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy