Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Richard Krajčo viděl dokument o Karlu Gottovi (†80): Mějte s sebou kapesníky, vzkazuje zpěvák

Richard Krajčo viděl dokument o Karlu Gottovi (†80): Mějte s sebou kapesníky, vzkazuje zpěvák
Zdroj: showpix
+ Dalších 12 fotografií
snímek Karel

Do kin se pomalu blíží dlouho očekávaný film Karel, který vyjde na počest zesnulého Mistra Karla Gotta (†80). Zpěvák kapely Kryštof Richard Krajčo (43) měl možnost snímek vidět a na sociální sítě pověsil příspěvek o tom, na co se mají diváci připravit. Zároveň poslal poděkování Gottově ženě Ivaně (44).

Už 15. října přijde do kin snímek Karel, dokument o Mistrovi a Českém slavíkovi Karlu Gottovi, který 1. října minulého roku zemřel na akutní leukémii. Ivana Gottová, vdova po zesnulém zpěvákovi, o dokumentárním snímku pravidelně informuje na sociálních sítích a frontmanovi kapely Kryštof umožnila jej zhlédnout ještě dřív, než jej uvidí veřejnost.

Richard Krajčo na svém Facebooku sdílel oficiální plakát k filmu Karel a připsal k němu krátký text. "Tak jsem měl tu čest 'Karla' už vidět. Připravte se na pořádnou dávku emocí, přátelé. A vezměte si kapesníčky. Je to krásné, silné, zábavné i dojemné. A Ivance díky," popsal dokument zpěvák.

Celerovečerák na počest Karla Gotta

Celovečerní dokumentární film o Karlu Gottovi s názvem KAREL má konečnou podobu a jeho tvůrci na narozeniny Mistra zveřejnili první filmové záběry. "Je to náš dar k narozeninám, dar, který sice nemůžeme předat osobně, který nás ale naplňuje radostí," řekla režisérka filmu Olga Malířová Špátová. Snímek přinese neobvykle osobní až intimní pohled na Gottův život, jaký se doposud široké veřejnosti ani jeho skalním příznivcům nenaskytl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy