Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Krajčo považoval pád Ivety Bartošové za divadlo. Bylo to absurdní, říká představitel Macury. Na setkání s Arturem odvahu nenašel

+ Dalších 6 fotografií

Na slavnostní premiéře třetí řady seriálu Iveta samozřejmě nechyběl ani představitel Zdeňka Macury, herec a zpěvák Richard Krajčo. Ten se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřil, že neměl odvahu setkat se s Arturem Štaidlem, synem zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, která před deseti lety spáchala sebevraždu. 

Neměl odvahu

Zpěvák a herec Richard Krajčo měl možnost v minisérii Iveta ztvárnit postavu jejího samozvaného ochránce Zdeňka Macury. Ihned po zhlédnutí poslední řady popsal, jak na něj děj zapůsobil. "Je to silné, smutné, emotivní," uvedl pro eXtra.cz třemi slovy své dojmy ze závěrečné série seriálu Iveta, který si budou moci diváci již brzy vychutnat na televizní platformě Voyo. Stejně jako s Macurou se zpěvák nesetkal ani se synem Ivety Bartošové Arturem Štaidlem.

"Asi bych to ani nedělal. Já jsem předpokládal, že režisér má tohle všechno zmapované. To, co do toho scénáře ukryl a vložil, jsem se snažil naplnit a asi bych možná neměl na setkání s Arturem tu odvahu," sdělil Richard Krajčo na slavnostní premiéře úspěšné minisérie.

Tomu, co se v posledních chvílích před zpěvaččinou sebevraždou dělo, prý Krajčo vůbec nerozuměl. "Já jsem to sledoval podle toho, jak se ke mně dostaly nějaké věci, ale pohyboval jsem se na úplně jiné scéně. Přišlo mi to celé hrozně absurdní, až někdy trošku neuvěřitelné a někdy jsem měl skoro pocit, že to je jen nějaké divadlo," vysvětlil zpěvák a herec.

Slova jako zbraně

Richard Krajčo se svěřil s dojmy z dnešní doby a útoků lidí na známé osobnosti. "Dnes jsem tu na pódiu slyšel takové poslání celé té třetí série, a to, že se k sobě jako lidi nechováme moc hezky. Jde o nás o všechny, protože my vlastně osobně tvoříme na svých sociálních sítích bulvár a vlastně všichni, co vypisují komenty pod jednotlivé příspěvky, jej vytvářejí," zmínil zpěvák.

"Často si neuvědomujeme, že jsme všichni jen lidi, že jsme křehké schránky, kterých se tyto slovní výstřely mohou dotýkat. To je něco, na co v dnešní době hodně zapomínáme a co hodně lidí destruuje," dodal Krajčo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy