Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Richard Krajčo nedodržel slib: Svou ženu Karin dojemně odhalil světu jako novou Bond girl

Richard a Karin vyrazili do Emirátů.
Zdroj: foto Richard a Karin Krajčovi / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
horko

Zpěvák Richard Krajčo (44) se pochlubil svou krásnou ženou Karin Babinskou (47) v plavkách, které vysekl skutečně ohromnou lichotku a jež rozhodně Richardovi promine slib, který Karin dal, ale nedodržel. "Až se to dozví, bude prskat. Ale nemohl jsem to vydržet," prozradil detailněji Richard.

Zpěvák Richard Krajčo má po svém boku skutečně poklad, a to navíc s dechberoucím a fit tělem, které nepatří nikomu jinému než jeho krásné ženě Karin Babinské. "New Bond girl. Vůbec nechápu, proč ta holka nikdy nechtěla nosit šaty a fotit se v plavkách," uvedl na svých sociálních sítích pyšný Krajčo ke snímku své manželky.

Richard Krajčo: Nemohl jsem to vydržet

Původně však tenhle snímek měl zůstat před veřejností skrytý, což Richard také přiznal. "Slíbil jsem jí, že ji fotím jen pro sebe, takže až se to dozví, bude prskat," napsal s úsměvem. "Ale nemohl jsem to vydržet. Prostě se mi pořád líbí, i po těch skoro deseti letech, vlastně se mi líbí víc a víc, a to je fajne jak cyp. Přijde pomsta, já vím, ale co už," dodal Richard, který si vzal Karin za manželku v roce 2017 a láska jim stále jen kvete.

Netrvalo dlouho a u snímku se objevilo spoustu lichotek, zejména od ženského pohlaví. "Já vím, proč to nechtěla zveřejnit. Bo nás ostatní nechtěla na*rat. A zase budu bez večeře, i zítra a pozítří," uvedla s vtipem jedna ze sledujících. Další usoudila, že by měla Karin nosit plavky celoročně. "S takovou postavičkou by měla chodit v plavkách i na nákupy," píše fanynka.

Karin Babinská je Richardova třetí manželka. Jeho první manželkou se stala v roce 2005 zpěvačka Iva Frühlingová, podruhé se oženil na podzim roku 2008, kdy si řekl ano s modelkou Martinou Poulíčkovou, se kterou se stali rodiči syna Richarda a dcery Bereniky. Rozvod přišel v roce 2013.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Další články

Nejnovější kauzy