Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Richard Krajčo krade manželce kabelky, šatník mají sdílený. Karin se mu veřejně vysmála

+ Dalších 9 fotografií

Zpěvák Richard Krajčo a jeho nádherná žena Karin se při výběru outfitu na letošní Slavíky pořádně odvázali. Pozornost poutal především Krajčo, který vynesl tyrkysový oblek a na první pohled dámskou kabelku, vše navíc doplnil o stříbrné střevíce. Jak se ve výstředním kousku cítil a co na tento oděv říká právě jeho partnerka? V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že kabelky si od ní Richard půjčuje pravidelně. 

Richard Krajčo na letošním předávání ocenění Český slavík poutal pozornost jako málokdo z hvězdných hostů. Zpěvák totiž na červený koberec dorazil v tyrkysovém zdobném kostýmu bez rukávů, který navíc doplnil o výrazné šperky a především o kabelku, která na první pohled působila jako dámská. A výstřední kousek zvolila i jeho nádherná žena Karin. Proto když pár na událost přijel, upoutal zraky snad všech médií i přítomných hostů a přihlížejících fanoušků.


Outfity za statisíce

Suma sumárum měl na sobě Richard i Karin outfit za statisíce. "Kostým je od Burberry, vybírali jsme to společně s naším stylistou Dušanem Chrástkem a ten potom musel dopasovat na Karin. Je pravda, že měl problém k té mé modré něco sladit," rozpovídal se o svém outfitu Krajčo v rozhovoru pro eXtra.cz.

Výběr outfitu pro takovou příležitost nebyl záležitostí na hodinu. Manželé se připravovali s dostatečným předstihem, přesto reakce lidí nakonec byly různorodé. Oni samotní se však cítili dobře a kritikou nebo vtípky na své konto si nenechali kazit radost. "Já myslím, že rozruch spíš dělá jen ta kabelka. Normálně nosím batoh, ale dnes by se nehodil, takže jsem zvolil kabelku. Je to ale pánská kabelka. Samozřejmě je pravda, že v Čechách lidé nejsou zvyklí, že muži nosí kabelky, ale já jsem se rozhodl, že si ji prostě vezmu," řekl Krajčo. Doplněk v podobě kabelky byl od značky Richmond.


Kabelky si půjčuje i od manželky

A Richardův outfit okomentovala i Karin, která práskla, že kabelky si od ní Richard půjčuje pravidelně. "On už mi je krade. Minule mi hlásil, jakou si zrovna půjčil, když šel do divadla. Koupila jsem mu dokonce kabelku i já, ať má svou vlastní. Nicméně i ty moje kabelky jsou v ohrožení, to je prostě realita," směje se okouzlující blondýnka.

A legrácky dělala i po velkém večeru, kdy se podle očekávání prakticky nemluvilo o ničem jiném než o Richardově kabelce. "No to jako vážně? Tak já tady tři týdny vymýšlím, co si vezmu na sebe, ladím s naším skvělým stylistou každý detail, půjčím si šperky za úplný ranec, nechám se hodinu líčit a vy pak všichni řešíte jeho kabelku a boty? To jako fakt? Jsem smutná," napsala na sociální sítě a vystřelila si tak ze svého manžela.

Celý rozhovor, který nám dvojice poskytla právě v rámci předávání Slavíků, si můžete přehrát v náhledovém videu. Zpěvák prozradil, co v jeho kabelce nesmí nikdy chybět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy