Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Richard Krajčo a Karin Babinská pařili ve velkém: Dcery poslali domů a směle pokračovali dál

Richard Krajčo a Karin Babinská si užili divokou párty.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Tomáš Martínek/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 65 fotografií
stardance 2023

Rodiče na tahu. Tak by se dalo nazvat sobotní noční juchání Richarda Krajča a Karin Babinské. Ačkoliv na finálový večer StarDance vyvedli i své dcery, nakonec je vyslali samotné domů a pokračovali ve slavení. Party to byla tak divoká, že slavná režisérka nakonec odcházela domů bosá, jak zaznamenala redakce eXtra.cz.

Richard Krajčo a Karin Babinská názorně předvedli, jak být dobrými a pozornými rodiči a nakonec si užít večer jenom ve dvou. To je zřejmé i ze snímků fotoreportérů eXtra.cz, kteří byli přímo na pražském výstavišti. Krajčo a jeho žena sice vyvedli své dvě dcery, to jim ale nezabránilo v tom, aby si ve dvou užili i následnou afterparty, na které jako černá ruka řádil Richard Genzer, který se staral, aby nikdo neměl prázdnou skleničku.

Doporučené video: Rozhovor s vítězi StarDance Darijou Pavlovičovou a Dominikem Vodičkou:


Karin Babinská odcházela naboso

Krátce po skončení přímého přenosu totiž oblíbený zpěvák a jeho krásná manželka posadili své dcery Jasmínu a Bereniku do přistaveného auta s řidičem a vyslali je domů, zatímco oni se vrátili zpátky na večírek. Výraz ve tváři Karin Babinské bezprostředně poté, co vůz s dcerami opustil areál pražského výstaviště, je všeříkající. Slavná režisérka měla totiž chuť pařit.


A nutno říct, že svůj cíl očividně splnila. A to tak moc, až ji začaly tlačit střevíčky. Bolest byla, zdá se, tak akutní, že v nich nemohla dojit ani k přistavenému taxíku, a ještě v areálu výstaviště si je sundala. A domů rozhodně nespěchali. To je zřejmé i z námi pořízených snímků, kdy Karin zkouší, jak zdatnou akrobatkou by mohla být, zatímco ji Richard galantně přidržuje. Spokojený pár spolu vychovává tři děti, dceru Bereniku má Richard z manželství s Markétou Poulíčkovou, Jasmínu zas do rodiny přivedla Karin.

Sami se ale podívejte do galerie nejen na fotky Krajča a Babinské, ale dalších slavných, kteří si nenechali ujít finálový večer StarDance, který ovládla mladičká Darija Pavlovičová.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy