Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Richard Gere slaví 71: Elegán z Pretty Woman má divoký milostný život a dvě malé děti

Richard Gere slaví 71: Elegán z Pretty Woman má divoký milostný život a dvě malé děti
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
narozeniny
Prošedivělý elegán Richard Gere, jenž slaví 71. narozeniny, je už trojnásobným tatínkem. Herec a jeho manželka, španělská publicistka Alejandra Silva (37), prožívají plodné období. Na jaře se jim narodil už druhý syn, jen rok poté, co přivítali na svět svého prvního společného potomka.

Herec Richard Gere bude už asi navždy spojován s kultovní romantickou komedií Pretty Woman S kolegyní a hlavní protagonistkou Julií Roberts ale v soukromí nikdy nerandil. Zato vystřídal už tři manželky a ještě více milenek. Teď se ale zdá, že Gere, který je už v seniorském věku, mimomanželské zálety neplánuje. Od jara je totiž trojnásobným tatínkem.

Užívá si rodičovské povinnosti

Většina mužů v jeho věku se těší na vnoučata a užívá si důchodu. Americký herec Richard Gere si ale víc než klidu užívá přebalování a uspávání. Během roku a půl se mu narodili dva synové, které má se svou třetí manželkou, španělskou aktivistkou a publicistkou Alejandrou.

První syn Alexander se slavnému páru narodil v únoru 2019 a jen pár měsíců poté manželka filmového Edwarda znovu otěhotněla. Už na podzim 2019 přinesla radostnou novinku španělská média a v dubnu letošního roku přivítali manželé na svět druhého syna, jehož jméno ale neprozradili.

Manželství vyšlo až napotřetí

Richard, který se stal v osmdesátých letech filmovou hvězdou a idolem mnoha žen, byl před filmovou kariérou svůdníkem i v soukromí. Začátkem devadesátých let se oženil se supermodelkou Cindy Crawfordovou Magazín People je sice označil za nejvíce vzrušující pár na světě, manželství jim ale dlouho nevydrželo. Rozvedli se v roce 1995.

Richardovou ložnicí prošla další řada zvučných ženských jmen. Pletky měl například s Dianou Ross, Kim Basinger nebo Barbrou Streisand

Ani jeho druhá manželka nebyla žádná ošklivka. V roce 2002 se oženil s herečkou a bývalou Bond girl Carey Lowellovou, se kterou vydržel celých 14 let. S ní má Richard nejstaršího syna Homera. Třetí osudovou ženu, která jako on sympatizuje s Tibetem a zajímá se o buddhismus, si vzal v roce 2018.

Na kontě má mnoho slavných rolí

Slavný herec má na kontě kromě několika vztahů se slavnými ženami i spoustu významných rolí. V roce 1980 z něho udělal filmovou hvězdu snímek Americký gigolo. Následovala romantická komedie Pretty Woman, filmy Křižovatka, První rytíř... S Julií Roberts se před kamerou znovu setkal ve snímku Nevěsta na útěku. Posledními velkými hity byly filmy Nevěrná a muzikál Chicago, za který získal Zlatý Glóbus

Související články

Další články

Nejnovější kauzy