Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Richard Gere bude v 70 znovu tatínkem: Jeho manželka je podruhé těhotná

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Těhotenství
Hvězdný herec Richard Gere se ve svých sedmdesáti letech stane trojnásobným tatínkem. Jeho španělská kráska Alejandra Silva (36) je opět těhotná. Oznámení přichází jen devět měsíců po předchozím porodu. Bude to jejich druhé společné miminko, oba mají dítě z předešlého vztahu.

Podle nejnovějších informací španělského magazínu Hola! má hvězda filmu Pretty Woman zanedlouho přivítat dalšího člena rodiny. Herec Richard Gere se ve svých sedmdesáti letech stane znovu otcem.

Miminko mu na svět přivede manželka, španělská publicistka a Alejandra Silva. Druhé těhotenství bylo oznámeno pouhých devět měsíců po narození prvního společného syna Alexandra. Richardova manželka je podle dostupných informací už ve třetím měsíci těhotenství.

První miminko se jim narodilo v únoru. Oba z páru však mají dítě z předchozích vztahů. Alejandra má syna Alberta a Richard má devatenáctiletého syna Homera Jamese Jigmea Gerea, kterého mu porodila bývalá manželka, modelka a herečka Carey Lowell. Manželský pár tvořili v letech 2002 až 2016. Poté přišel rozvod a Richard se seznámil se španělskou kráskou Alejandrou.

Pohádková a skromná svatba se konala loni v dubnu a své ano si řekli ve Španělsku, odkud Alejandra pochází.

Související články

Další články