Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Richard Genzer vyvedl do společnosti půvabnou dceru Viktorii. Mamince jako by z oka vypadla

Richard Genzer s půvabnou dcerou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
křest

Na křest knihy Stará, tlustá, blbá autorek  Anety Christovové, Lindy Finkové (53) a Vladimíry Pirichové dorazila spousta známých tváří. Velkou pozornost na sebe ovšem strhla půvabná Viktorie Genzerová (20), kterou redakce eXtra.cz vyfotila ve společnosti jejího otce, herce Richarda Genzera (54). Mamince Lindě jako by z oka vypadla.

Křest knihy Stará, tlustá, blbá se konala v pražském podniku U Prince, kde se společně s autorkami sešly i další známé tváře. Knihu přišel podpořit i odloučený manžel Lindy Finkové, herec a porotce ve StarDance Richard Genzer, který dorazil v doprovodu jejich půvabné dvacetileté dcery Viktorie Genzerové.

Na svou dceru jsou rodiče náležitě pyšní, letos získala bakalářský titul, čímž se pochlubili v létě na sociálních sítích. "Dcera bakalář. Jsem pyšný otec. Ještě že není já. To by byla soustružní," uvedl tehdy Richard.

Linda Finková a Richard Genzer nejsou rozvedení, ale ve společné domácnosti nežijí již přes devět let, přesto se dokáží sejít jako rodina, což se málokdy vidí. Společně přivedli na svět nejen dceru Viktorii, ale také syna Matyáše.

Na křest knihy dorazily i hvězdy, jako je zpěvačka Bára Basiková, herečka Eva Čížkovská, kuchař Jiří Babica, zpěvák Bohuš Matuš, herec Milan Peroutka a další.

Podívejte se, jak to na křtu knihy, kde panovala skvělá nálada, vypadalo.


Související články

Další články