Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Richard Genzer slaví 55: Býval samý sval a šlacha, dnes se mu pod tričkem rýsují prsa

Mezi porotci StarDance je také herec Richard Genzer.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 7 fotografií
Oslavenec

55. narozeniny oslavil Richard Genzer, známý zejména díky primácké improvizační show Partička nebo jako porotce oblíbené taneční soutěže StarDance. "Geňa" je celý život nejen všestranný taneční a divadelní talent, ale zejména bavič každým coulem, mistr grimas a nekonečná studnice humoru. 

Uměl to roztočit

Když se řekne Rigard Genzer (55), většina z nás si vybaví dlouhovlasého kudrnáče s pupíčkem a pod tričkem se rýsujícími prsíčky, který dnes vypadá spíš jako Miládka Kopečková - postava, kterou kdysi sám ztvárňoval v pořadu Tele Tele. Nebylo tomu tak ale vždy. Richard je především bývalý tanečník a věřte nebo ne, v době, kdy v devadesátých letech začal po studiu konzervatoře tančit ve skupině UNO, byl samý sval a šlacha a sevřít jeho pevnou "prdelku" toužily nejen ženy, ale i mnozí muži. Uměl to pořádně roztočit i v mnoha českých muzikálech, z nichž asi nejvýrazněji vidět byl v Draculovi, kde si střihl roli motorkáře a gangstera Nicka.

Uměl to roztočit

Kdepak ale loňské sněhy jsou. Dnes už je z Richarda pětapadesátník a co na tom, že nezraje jako víno odrůdy George Clooney (60) nebo Keanu Reeves (57). Důležité je, že neztrácí humor a pořád je s ním legrace jako zamlada. Roztočit to stále umí nejen před kamerou či za mikrofonem, ale i jako jeden z porotců StarDance dokáže pořád své těleso rozvlnit i na parketu.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy