Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Richard Chlad prozradil detaily svatby s Kánskou: Žádné megalomanství, jen skromná veselka na Maledivách

Progresus party.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
svatba

Miliardář Richard Chlad a okouzlující Anna Marie Kánská jsou již nějakou dobu zasnoubeni. I když by se od takového páru očekávala velkolepá svatba, opak je pravdou. V rozhovoru pro naši redakci se s námi podělili o podrobnosti blížící se veselky. Vše už je detailně naplánováno. 

K zásnubám slavného páru došlo již loni v létě při dovolené v Chorvatsku. Richard Chlad se zachoval jako skutečný gentleman, když požádal o svolení i rodiče své lásky Anny-Marie Kánské. Hvězdný pár jsme potkali na společenské akci v Karlových Varech, kde jsme je také vyzpovídali. Svatba se blíží mílovými kroky.

Žádná opulentní veselka, jak by mnozí očekávali, se ale konat nebude. Richard a Anna si totiž přejí strávit tento významný okamžik v soukromí v krásném prostředí exotické krajiny. “Svatba bude v listopadu na Maledivách,” svěřil se Chlad. Tento obřad bude především pro ně samotné, úřední svatba proběhne v České republice, kde je bude oddávat Annin tatínek.

Anna Marie Kánská: Všechno naplánoval a zaplatil Richard

Zajímavé na tom je, že obvykle svatby plánují především ženy, v tomto případě se toho ale zhostil Richard. “Všechno už je naplánované, všechno naplánoval a zaplatil Richard, potom mě informoval, pro mě to bylo v rámci překvapení,” usmívá se Anna. Na ni tak zbylo pouze nechat si vyrobit svatební šaty, které už jsou téměř v procesu šití. Neplánuje žádné extravagantní modely, její volba spíše směřuje ke tradičnímu stylu.

Na tradice, jako je házení kytky, si ani jeden nepotrpí. Bez čeho si ale Kánská svatbu představit nedokáže, tím je pořádný dort. “Takže ještě musím sehnat dort, to je dobře, že se to dozvídám,” směje se Richard.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy