Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Richard Chlad o svatbě a vztahu s Aničkou: Žádné děti nechceme, ona si dost užije ty moje

+ Dalších 12 fotografií

Milionář Richard Chlad (61) se v loňském roce rozhodl učinit zásadní životní krok. Ani veliký věkový rozdíl nebyl překážkou, aby požádal o ruku svou krásnou partnerku Annu-Marii Kánskou (30). Den, kdy si zamilovaný pár řekne před oltářem své ANO, se kvapem blíží a známý podnikatel v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil nejen detaily veselky, ale promluvil i o vztahu svojí snoubenky s jeho dětmi z předchozích partnerství. 

Svatba je naplánovaná

I když se zdálo, že známého českého podnikatele Richarda Chlada už žádná žena do chomoutu nedostane, jeho krásná partnerka Anna-Marie Kánská v něm probudila takové city, že se rozhodl učinit ji svojí právoplatnou manželkou. Dceru herečky Veroniky Kánské, hvězdy trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno, požádal milionář o ruku v loňském roce a ukázal, že třicetiletý věkový rozdíl není v lásce žádnou překážkou.

Se zásnubami se Richard pochlubil svým fanouškům na Instagramu a nyní prozradil, že se jejich velký den kvapem blíží. „Svatba je naplánovaná, máme datum, máme termín, máme prstýnky a řekneme vám to, až bude po svatbě,“ řekl eXtra.cz sympatický milovník a sběratel luxusních a drahých automobilů.

Zajímalo nás, jestli se veselka bude konat v České republice, nebo na Tenerife, kde Richard s Annou-Marií střídavě žijí, ale Richard uvedl, že pro svatbu zvolili zcela jiné místo. Kde si se svou mladou snoubenkou dají první manželský polibek, si ale nechal zatím pro sebe.

Fantastická maceška

V minulosti se Richard nechal slyšet, že nemá v plánu s Annou založit rodinu, z předchozích vztahů má totiž již 4 potomky. „Já jsem poměrně férovej člověk, takže hned na začátku jsem Aničce říkal, že už nechci žádný děti. Pokud mě bude hodně nutit, tak třeba možná, ale já už chci mít relativně volnost a nechci mít v jednašedesáti letech další děcko, další školy, omezování,“ prozradil Chlad, který by se nyní chtěl se svou budoucí manželkou věnovat relaxu a cestování. „Zatím na to přistoupila a říká, že děti nechce, takže prostě chceme být spolu, chceme si užívat,“ dodal, jak to vidí momentálně jeho snoubenka.

Zatím se krásná blondýnka realizuje coby maceška Richardových dvou mladších dětí. „Moje menší děti s námi teď v létě pojedou na Tenerife, takže ona si je užije jako svoje děti,“ mínil milionář. Dle jeho slov má Anna se všemi jeho ratolestmi skvělý vztah. „Moje starší děti Richard a Sandra ji mají jako bezvadnou kamarádku a menší děti ji milujou,“ uvedl šťastně. „Anna pořád něco vymejšlí, hraje s nimi hry, kratochvíle, můj nejmladší syn Alex, kterýmu je devět, s ní s oblibou sází kytky, takže když jsou u nás, tak jsou opravdu v pohodě a úplně v klidu,“ dodal na akci Glorchestra.

Na španělském ostrově tráví Richard s Annou vždy zhruba pět měsíců v roce a to většinou přes zimu. „Tentokrát to bylo ve znamení úprav domu, který jsme si tam koupili, takže jsme tam permanentně měli nějaký řemeslníky a Tenerife jsme si letos užili až asi posledních 14 dní v dubnu,“ řekl Chlad, který doufá, že si letošní zimu užijí konečně v klidu, již jako manželé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy