Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Richard Chlad o novém domě na Tenerife: Prozradil, co je tam s Aničkou vyhnalo

Páru to na zahájení projektu glorchestra 2022 velmi slušelo.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
investice

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) si pořídil novou nemovitost, a to na španělském ostrově Tenerife, který ho doslova uchvátil. Chlad redakci eXtra.cz prozradil, za jakým účelem si dům koupil, co ho přesvědčilo a proč se vzdal svých domů na Floridě. 

Ještě před pár lety by miliardář Richard Chlad možná nevěřil, že si jednou pořídí nemovitost na Tenerife. Španělský ostrov ho ale nakonec tak uchvátil, že nemohl jednat jinak.

"Ano, nakonec padlo Španělsko. Byli jsme tam minulou zimu na Silvestra, dojeli jsme na Tenerife za Vlastou Hájkem a Zuzkou Belohorcovou a já zůstal koukat. Vždycky jsem bral Tenerife jako socialistickou dovolenou, ale nakonec nás úplně dostalo. Je to takový freestyle, pohoda a fajn lidi. Navíc nás uchvátila i neskutečná příroda na ostrůvku, který objedete autem za dvě hodiny a po cestě narazíte na všechno možné," svěřil se Chlad pro eXtra.cz se slovy, že ale ještě čas ukáže, jak se tam jemu i jeho přítelkyni Anně-Marii Kánské zalíbí.

"Částečně jsem nemovitost pořídil i pod tlakem, jak se mění společnost," dodal.

Z Floridy odešel zejména kvůli politickým změnám

Bývalý automobilový závodník měl léta několik nemovitostí i na Floridě, z té ale vlivem politických událostí, které se uskutečnily v posledních letech, odešel.

"Měl jsem desetiletí několik domů na Floridě, ale odešli jsme z ní z mnoha důvodů. Neuvěřitelně se tam zkazila atmosféra společnosti po zabití George Floyda. Tahle událost demagogicky postavila celý americký systém vzhůru nohama. Ty změny proběhly z měsíce na měsíc a pochopil jsem, že to do budoucna nemusí fungovat a zcela se to zazdilo novým americkým prezidentem, který tu událost utahuje do konce," uzavřel Richard Chlad během představení nového projektu glorchestra 2022.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy