Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Richard Chlad o nevhodném chování Vlasty Hájka: U Anny to mají prohrané, já mu jednou odpustím

+ Dalších 6 fotografií

Přátelství Richarda Chlada a Vlasty Hájka je sice v troskách, známý miliardář ale nad svým letitým kamarádem hůl neláme. To vyznělo z rozhovoru, který poskytl redakci eXtra.cz. Hned ale dodal, že jeho snoubenka Anna Marie Kánská tak velkorysá rozhodně vůči Hájkovi a jeho partnerce Zuzaně Belohorcové nebude. 

Vztahy Richarda Chlada a Vlasty Hájka ochladly počátkem letošního roku, kdy měl partner Zuzany Belohorcové posílat vulgární zvukové zprávy partnerce známého miliardáře. Ten za svým přátelstvím s Hájkem udělal tlustou čáru a vyškrtl ho ze svého života.

Vlastovi Hájkovi jsem radil, aby se omluvil, říká Chlad

"My jsme se mu s Aničkou vyhýbali poslední měsíce po Novém roce a pak to vygradovalo, kam to vygradovalo. Je to víceméně Vlastova hloupost a nevychovanost. Já jsem mu i před několika měsíci radil, aby se dotčeným dámám omluvil, protože samozřejmě Tenerife je malé a česká komunita taky. Děvčata si to řekla mezi sebou na pláži. Když jsem ho upozornil, že se takto nemůže chovat, tak mě poměrně sprostě odkázal do určitých mezí. Od té doby jsem se o to přestal zajímat až do chvíle, nevím, co bylo tím impulsem, než to pak vygradovalo na tu smršť, kterou jsme zažili," říká Chlad v rozhovoru pro eXtra.cz, který myslí zpovědi své snoubenky, Alice Bendové, Vladimíry Dvořákové či Anety Kačerové, jež pro naši redakci popsaly své zkušenosti s Hájkem.

Dodává, že on přesto nad Hájkem neláme hůl a myslí si, že je prostor pro udobření. "Já na své kamarády nenechám nikdy dopustit. Z mé strany věřím, že je prostor na odpuštění, ze strany Anny ne. Ženy si ty věci berou jinak. Aničku i ostatní dámy ale naprosto chápu, protože jsou věci, které se nezapomínají. My chlapi si můžeme rozbít držku, nadávat si do zoologické zahrady, za měsíc či dva ale spolu dokážeme jít na pivo, podat si ruku," dodal Chlad s tím, že Hájka ani Belohorcovou rozhodně nezavrhuje.

Otec Belohorcové souhlasí s Chladem

"Známe se několik desetiletí. U Anny to mají ale oba prohraný," říká Chlad, kterého jsme se zeptali, zda je s Hájkem v kontaktu.

"Poslední, s kým jsem komunikoval, byl tatínek Zuzany Belohorcové. Ten má na věc stejný názor jako já. Navíc jsme letití kamarádi. S Vlastou jsem si nepsal tak dva měsíce," uzavřel Chlad.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy