Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Richard Chlad a jeho žhavá nevěsta: Miliardář se pochlubil snímky své drahé Aničky

Richard Chlad je s Annou-Marií Kánskou v Chorvatsku.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Se souhlasem R. Chlad
+ Dalších 11 fotografií
POSTAVA

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad se chlubí svou polovičkou a nyní i snoubenkou na sociálních sítích. Pár si vyjel na předmanželskou dovolenou, kde Anna-Marie Kánská ukazuje své krásné tělo a vše si do posledního momentu užívá. 


Miliardář Richard Chlad se pochlubil fotografiemi své půvabné snoubenky Anny-Marie Kánské. Snoubenci nedávno vyrazili na svou spontánní předmanželskou dovolenou do Chorvatska, kde se Anna nejednou ukázala v plavkách se svou krásnou postavou.

Minulý rok požádal Richard svou přítelkyni o ruku právě v Chorvatsku. A pak znovu i v Praze, a to s diamantovým prstenem. A nyní se již páru svatba blíží i přesto, že to není do roka a do dne. Anna-Marie dokonce už vyhlížela svatební šaty, ale z jejich cen se snoubenci nestačili divit. I sám miliardář prozradil redakci eXtra.cz, že byl v šoku.

Pár svatbu chce spíše komorní. "Bude to skromné, komorní. Jen my dva, svědci a tím to končí," uvedl. Snoubenci si své ano řeknou v exotickém ráji na Maledivách. Celou svatbu zařizoval sám Richard a vše se bude konat v rezortu jeho přítele s názvem Resort You & Me Maldives.

Líbánky před svatbou

Pár si vyjel na předmanželské líbánky do Chorvatska, kde vše začalo a podle Richarda se oba sbalili ze dne na den a odjeli. Snoubenci si užívali na jachtě, kde krásná snoubenka pózovala na fotografie svému budoucímu manželovi.

„Dlouho jsem nepřidával momentky Anny-Marie. U řízení jachty pouze nepózuje, opravdu ji umí řídit a hlavně kotvit. Má ty nejlepší námořní učitele,“ napsal pyšný Richard Chlad k fotografiím na svém Instagramu.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy