Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Řezníkova Párty Hárder má trailer: Už jsme neplatili herce drogami, říká režisér

Režisér Marty Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své extrémně nekorektní komedie Párty Hárd, jež během tří let získala kultovní status a na YouTube ji vidělo přes milion lidí. Film Párty Hárder: Summer Massacre vstoupí do českých kin 23. června 2022 a tvůrci slibují v tiskové zprávě ještě ostřejší zábavu, skutečný letní masakr a další nejstrašnější mejdan v historii filmu.

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čeká na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

„Ve druhém dílu máme větší výpravu i štáb, více herců, rekvizit a lokací, speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ slibuje režisér Marty Pohl v oficiální tiskové zprávě zaslané médiím.

Nečekanou popularitu Párty Hárd ukázala loňská veřejná sbírka pro aktuální pokračování, kterou fanoušci podpořili částkou přes 1 200 000,- během několika týdnů. „U prvního dílu jsme část lidí platili alkoholem a drogama. Byla to sranda, ale to už jsme pro pokračování nechtěli,“ říkal během sbírky režisér Marty Pohl.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy