Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Řezník vyhlásil válku hipsterům: Vykopal jim masové hroby

Kontroverzní rapper a autor nechvalně známých Martyho frků se toho moc nebojí. Jeho drsná kritika témat, kterých se všichni bojí, veřejnost buď pobuřuje, nebo vábí. Dost často i obojí. Tentokrát se dost ostře pustil do hipsterů. V jeho novém videu ke klipu Trendy Zmrdi se jim nejprve všem vysmívá do obličeje a pak je povraždí!

Řezník se toho nebojí, to je nám všem celkem jasné. Těžko byste na české rapové scéně hledali upřímnějšího magora. Jedni ho milují, druzí nenávidí, ať už se řadíte k jakékoliv z těchto skupin, asi rozhodně víte, o koho kráčí.

Tenhle borec šokuje národ už nějakou dobu a jde mu to pěkně od ruky. Většinou řeší aktuální témata, do kterých bez servítků promítá svůj názor na věc. Pustit se s ním do šarvátky se většinou dost nevyplácí. Pokud na jeho nevybíravý slovník a druh muziky nejste zvyklí, pravděpodobně chvilku budete pěkně koukat.

Tentokrát si tenhle maskovaný zločinec, nebo superhrdina, jak chcete, vzal na paškál hipstery. Hipsteři jsou jedinci sdružující se ve skupinkách na nejtrendovějších místech a v nejvíc trendy podnicích. Mají na sobě od hlavy až k patě vše, co je in a cool. Ať už je to bradka, knírek a viditelné tetování po celém těle nebo Ray Ban sluneční brýle či jakákoliv čepice značky, co je zrovna v módě. Hipsteři jsou vždy zárukou nejnovějších trendů. Pokud za týden bude letět jiný vzor košile a hladké oholení, buďte si jisti, že to budou vědět a vy také.

Ať už jste hipster, nebo ne, musíte uznat, že ve svém novém videu jim to Řezník pěkně vysvětlil. V klipu se hipsteři sejdou na jejich oblíbené náplavce a pak se odeberou do fiktivního klubu Hypteria na Řezníkův koncert. Na koncertě si je Řezník pěkně podá a pak je otráví. Taky názor. Tohle šokující video si určitě spousta lidí vezme velice osobně. Ostatně Řezník samotný dané téma zhodnotil poměrně osobně sám. Konečně to někdo řekl nahlas, nebo je kritika hipsterů už sama tak trochu hipsteřinou? To můžete posoudit sami.

Související články

Další články