Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Řezníčkovi podlehne další kráska z Ordinace: Milostná scéna Jirešové v třeskutých mrazech!

+ Dalších 11 fotografií
Na natáčení dnešního dílu herci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jen tak nezapomenou. Milostnou scénu, kterou dnešní 962. díl oblíbeného seriálu nabídne, točili Ivana Jirešová a Pavel Řezníček ve skutečně extrémních podmínkách!

Vášnivou scénu, ve které barmanka Lucie (Ivana Jirešová) dnes večer v Ordinaci nasadí parohy manželovi Darkovi (Michal Novotný) s jeho kolegou Martinem (Pavel Řezníček), natáčeli herci uprostřed třeskutých mrazů. A i když tohle natáčení od dnešního vysílání dělí dva měsíce, herečka Ivana Jirešová na něj rozhodně nezapomněla.

„Všichni, kdo mě znají, ví, že mám regulérní omrzliny prvního stupně už při 7 stupních nad nulou. Když jsem přijela na plac, cítila jsem, že moje peklíčko začíná. Říkala jsem si, že když si dám kávu nebo čaj a zahřeju se, bude určitě lépe. S hrůzou jsem ale zjistila, že začínáme natáčení tím nejošemetnějším: milostnou scénou v kůlně, kde byla ještě větší zima než v zázemí v chalupě a že na sobě budu muset mít ještě méně věcí,“ vzpomíná na natáčení první milostné scény s Pavlem Řezníčkem Ivana Jirešová.

Zachránil je krb

Naštěstí si uměla poradit. „Všechno jsme zvládli. S Míšou Badinkovou jsme se natrvalo, na chvíle pauzy, uhnízdily u krbu a tam nám bylo dobře,“ vypráví o průběhu lednového natáčení na chalupě, kam se dnes večer sjede rodina Mázlova, aby utužila vztahy. Do idylky ale vpluje doktor Matin Brabec a vztahy utuží víc, než by bylo třeba….

Kam až zajde Martinova touha po partnerkách svých kolegů? Provalí se Luciina nevěra? A jak tuhle situaci ustojí Alena (Michaela Badinková), která jeho svodům podléhá také? Uvidíme…

Související články

Další články