Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Režiséři úchvatného filmu Pírko málem nestihli vlastní premiéru: Neuvěříte, v čem nakonec dorazili!

Lucie a Petr Svobodovi na premiéře filmu Pírko.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
V kinech právě odstartovalo promítání drsného filmu Pírko, který je na naše poměry opravdu tvrdý a naturalistický. Zapomeňte na laskavé komedie a nostalgické retro vzpomínání na doby minulé. Tenhle snímek se nebojí ukázat nejhorší špínu, kterou si nechcete připustit. Jeho režiséry je manželská dvojice Lucie a Petr Klein Svobodovi.

A právě ti přišli na premiéru filmu pozdě a málem nestihli první promítání! Přijeli akorát z Thajska a do ledové Prahy si oblékli netradiční outfity, se kterými předtím určitě dělali parádu v Asii.

Kromě náročné cesty je také zdrželo zamrzlé auto a oni měli půl hodiny zpoždění, než dorazili ke svým sedačkám.

Film Pírko je určitě filmová záležitost, o které ještě hodně uslyšíte. Je to nejdrsnější film v dějinách české kinematografie. Sama režisérka po premiéře řekla, že nenatočila nic, co by neznala.

Snímek pojednává o osmnáctileté Martině. Ta se dostává z dětského domova a místo pohádkového života s přítelem ji čeká peklo. Z jejího milého se vyklube feťák a prodá ji obchodníkům s bílým masem.

„Takové otrokářské sítě jsou běžné, na holkách, jako je moje filmová hrdinka, se vydělávají miliony,“ dodává režisérka.

Pírko vybočuje z řady filmů, které jsou u nás natočeny a vy ho rozhodně musíte vidět.

Související články

Další články