Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Režiséra rozřezali na kusy zrůdní rodiče, zabili i jeho sestru: Byli prohnilí, tvrdí

Režiséra Babaka Chorramdína zavraždili v Íránu vlastní rodiče
Zdroj: Pixabay
Vražda

Rodiče otrávili a rozřezali na kusy svého syna, známého íránského režiséra Babaka Chorramdína. V popelnici na předměstí Teheránu našel tělo kolemjdoucí. Rodiče mají na svědomí další dvě vraždy, své dcery a zetě. Přestože jim hrozí doživotí, ničeho nelitují.

Íránského režiséra ubodali vlastní rodiče

V popelnici na předměstí íránského Teheránu našel kolemjdoucí kusy mrtvoly. Mezi ostatky se povalovaly i ruce, ze kterých se místním policistům naštěstí podařilo sejmout otisky. Tak zjistili, že obětí násilného trestného činu se stal známý režisér. Kdo ale sedmačtyřicetiletého Babaka Chorramdína zavraždil?

Pro celou zemi to byl šok, když se k brutální vtraždě přiznali Babakovi rodiče. Otec Akbar, kterému je 84 let, a matka Iran, které je 71, společně uspali svého syna pomocí hypnotik. Ty schovali do kuřete, které synovi naservírovali. Když prášky na spaní zabraly a syn už nic nevnímal, začali mu do těla udělovat rány nožem.

Babak Chorramdín udržoval vztahy se studentkami

"Svázali jsme ho, dali jsme mu na hlavu plastový pytel a ubodali ho," přiznal Akbar. Mrtvolu pak rozřezali v koupelně na kusy a vynesli do popelnic.

Hrůzní rodiče navíc v minulosti zavraždili už svou dceru a zetě. Aktuálně jim tedy hrozí doživotí. Zeť to schytal před deseti lety, to proto, že se choval násilnicky. Vlastní dceeru sprovodili ze světa kvůli její závislosti na drogách. Babaka zabili kvůli jeho románkům, které udržoval se studentkami. Navíc je zklamalo, že se nikdy neoženil. "Ničeho nelituji, byli prohnilí," uvedl Akbar.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy