Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Režisér Troška nekompromisně: Slíbená princezna je největší BRAK! Česká televize se musela zbláznit!

Zdeněk Troška se z nové pohádky málem poblil!
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Nejočekávanější pohádka letošních Vánoc u diváků totálně zkrachovala! Z tohoto díla se málem pozvracel i legendární režisér českých pohádek Zdeněk Troška! Alespoň to tvrdí v rozhovoru pro Blesk.

Mezi nejočekávanějšími pohádkami letošních Vánoc byla pohádka Slíbená princezna. To, že si v ní zahrála nejošklivější princezna všech dob s nosem Bolka Polívky, herečka Marta Dancingerová (25), jsme jakž takž překousli, ale samotný děj se už překousnout nedal! Už během vysílání této pohádky se začali rodiče na sociálních sítích rozčilovat. Dokonce podle legendárního režiséra novodobých českých pohádek Zdeňka Trošky (63) se K. J. Erben musel obracet v hrobě! Označení pohádky slovem brak je opravdu ještě slabé.

Vánoční pohádky vysílané Českou televizí se již od nepaměti řadí k vrcholům vánočních svátků. Většina dětí i dospělých si bez nich zkrátka nedovede představit lenošení u televizních obrazovek. U pohádky Slíbená princezna, kterou ČT vysílala na Boží hod, však u většiny nastal šok z podprůměrnosti a obří velikosti královny – Jitky Čvančarové (38).

„Tohle se vážně nepovedlo. Vypadá to, že někdo vzal kameru a bez rozmyslu točil, co ho napadlo. Je to, jako když pejsek s kočičkou vařili dort,“ svěřil se režisér Zdeněk Troška pro deník Blesk. „Na Kavčích horách se musel někdo zbláznit, že něco takového dovolili vysílat! Chudáci děti a pan Erben, který se otáčí v hrobě. Chtělo se mi zvracet,“ dodal Troška, podle kterého tvůrci (scenáristka Iva Procházková a její manžel, režisér Ivan Pokorný) nechápou chod pohádek, kde musí být jasný padouch a dobro má zvítězit nad zlem. „Nic podobného už nikdy nechceme vidět!“ shodují se diváci v diskuzních na všech dostupných sociálních sítích ČT. Doufáme tedy, že se vedení ČT zamyslí nad svým omylem a takový fatální přešlap už nikdy nebude opakovat.

Související články

Další články