Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Režisér seriálu Odznak Vysočina spatřil dvakrát UFO: Pro eXtra.cz své mrazivé zážitky popsal

Režisér Andy Fehu spatřil UFO.
Zdroj: se souhlasem Andy Fehu / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
tajemno

Andy Fehu (35) patří mezi nejzajímavější české režiséry nové generace. Jeho podpis nesou filmy jako Nenasytná Tiffany, Shoky a Morthy: Poslední velká akce. Jeho velkou vášní jsou legendy, záhady, ale také nadpřirozené jevy, které promítá i ve svých dílech. Andy se dokonce netají informací, že za svůj život spatřil dvakrát UFO, a své zážitky pro redakci eXtra.cz do detailu popsal. 

"Ano, je to pravda. UFO má jen tu nevýhodu, že když se na obloze objeví, tak v ten moment nestihne nikdo vytáhnout telefon, nebo když ho vytáhne, aby si jej zaznamenal, tak natočí věci, co většinu lidí zkrátka nepřesvědčí," svěřil se režisér Andy Fehu pro eXtra.cz o spatření podivného úkazu na obloze, který viděl hned dvakrát.

"UFO jsem viděl dvakrát. Jednou na Moravě nad Přerovem a pak v Praze nad Libní. To v Praze jsem viděl se svým kamarádem. Viděli jsme pro nás neidentifikovatelný objekt, který se na obloze podivně pohyboval a pak zmizel. Nevěřícně jsme se na sebe s kamarádem koukli s tím, že jsme to oba skutečně viděli a nebylo to jen z mé hlavy," vysvětluje Andy, který nám potvrdil, že podivné objekty, které spatřil v Praze i na Moravě, byly velmi totožné.

"Vypadalo to podobně jak to prvé. Těžko se to popisuje, ale byly to světelné body, které se neustále měnily. V jednu chvíli se pohybovaly rychle, pak zase pomalu, jednou byly velké, pak nízko. Bylo to divné. Každý ví, jak se pohybuje letadlo nebo vrtulník, a tohle se chovalo zcela jinak."

Vznikne na tohle téma film?

Není tajemstvím, že má Andy Fehu zálibu v nadpřirozených jevech nebo legendách, jako je ta o Devíti křížích, kterou se inspiroval pro vznik filmu Shoky a Morthy: Poslední velká akce, který měl velký úspěch.

Do budoucna by chtěl také natočit film s tematikou UFO. "Tohle téma mě láká, konkrétně bych se chtěl věnovat kruhům v obilí, které mě fascinují. Je to zajímavé téma, kolem kterého je mnoho otazníků, nepravd, ale také situací, jež nedokáží vysvětlit ani odborníci. O kruzích v obilí by byl zajímavý nejen film, ale také seriál od vzniku až po současnost," dodává pro eXtra.cz režisér se slovy, že pokud by se k natočení díla této tematiky dostal, pak by film či seriál zřejmě vznikal v zahraničí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy