Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Režisér na ni ušil boudu. Sharon Stone v Základním instinktu původně rozkrok ukazovat neměla

+ Dalších 9 fotografií
Podvedená Sharon
Film Základní instinkt se Sharon Stone (60) z roku 1992 si pamatuje každý. Sharon tam hraje spisovatelku, která chodí zásadně bez spodního prádla. V jedné scéně ukáže dokonce i rozkrok, ale o tom, že to bude odvysíláno, neměla do poslední chvíle ani ponětí. Režisér ji totiž pěkně podrazil.

Slavná scéna výslechu, při které Sharon Stone (57) vyzývavým způsobem překříží nohy, je prý tou nejzastavovanější v celé historii filmu. A přitom neměla vůbec vzniknout! „Když jsme to točili, tak to bylo spíše o podtextu, ale režisér mi řekl: 'Vidíme bílou barvu tvých kalhotek, musíš si je sundat.'“

"Já jsem řekla, že nechci, aby bylo něco vidět, a on mě ujišťoval, že nic vidět nebude," popisuje vznik scény samotná herečka. Uchlácholená Sharon si spodní prádlo nakonec přece jen svlékla a režisér je rychle schoval do kapsy košile. Poté jí řekl, ať se podívá na přítomné monitory, jestli je něco vidět. Jenže v té době rozhodně nebyly na place desítky monitorů s HD rozlišením jako dnes a na jediné tmavé obrazovce logicky nic vidět nebylo.

O to větší překvapení zažila herečka při premiéře. „Byla jsem úplně ochromena,“ popsala svou reakci na odhalený klín Sharon. Ihned po skončení promítání proto vtrhla do promítací místnosti, kde seděl režisér Verhoeven, a vlepila mu pořádnou facku. Navzdory vzteku ale herečka přiznává, že i ona sama by scénu ve filmu nechala, protože se do něj skvěle hodí.

Související články

Další články