Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Režisér Magnusek nezahálí: V Bastardech 4 si zahraje hvězda z Mostu

Tomáš Magnusek ani během pandemie nezahálí.
Zdroj: Se souhlasem Tomáše Magnuska
+ Další fotografie
FILM

S trochou nadsázky se dá říct, že režisér Tomáš Magnusek chce být ve svém oboru rekordmanem a vytvořit nejvíce diváckých pecek na světě. Nebo je prostě pilný jako včelička. Buď jak buď, práce mu jde moc pěkně od ruky, což je samozřejmě pro diváky jenom dobře.

Většina z nás by na rok 2020 možná nejraději rychle zapomněla. Nejrůznější restriktivní opatření proti pandemii nového typu koronaviru znamenala (a stále ještě znamenají), že jsme více či méně museli začít žít jinak, než jsme byli zvyklí. Klobouk dolů před těmi, kdo se dokázali i tak prosadit. Jedním z nich je bezesporu režisér Tomáš Magnusek

Stihl natočit film Stáří není pro sraby, jehož premiéra je naplánována na konec letošního roku. „Už je hotový. Pouze čekáme na to, co se bude dít ohledně koronaviru,“ potvrdil nám režisér, který vsadil na osvědčená herecká jména. V hlavních rolích se tak představí Rudolf Hrušínský mladší, Luděk Sobota (77) či Jan Přeučil Nebál se ovšem sáhnout i mezi herecké nováčky, kterým je třeba krásná modelka Gabriela Gášpárová.

Magnusek také stihl natočit televizní seriál Škola mého života (25 dílů), kde exceluje Martin Dejdar, ale třeba i sám Magnusek a již zmíněná Gášpárová. A také Zdeněk Godla, kterého mezi hereckou smetánku doslova katapultoval seriál Most! Spolupráce Magnuska s rodákem z Chomutova byla tak výborná, že se dohodli na jejím prodloužení v rámci připravovaného pokračování dnes už kultovních Bastardů Právě Bastardi 4 budou dalším Magnuskovým počinem a Godla si tam "střihne" hlavní roli.

„Jsem moc rád, že Zdeněk roli přijal. Škola mého života ukázala, že funguje skvěle! Je připravenej, férovej, pozornej. Moc se na spolupráci s ním, nejenom coby režisér, ale jako jeho parťák, protože budeme spolu hrát dvě hlavní role, těším,“ říká režisér a autor scénáře Magnusek. Superlativy nešetří ani Godla. „Jsem rád. S Tomášem jsme si skvěle sedli a rozumíme si. On dává herci prostor, což je důležité! Na nic si nehraje, a ještě je s ním i velká legrace.“ Tak uvidíme, co nakonec Bastardi 4 přinesou. Ale zřejmě se máme opět na co těšit!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy