Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Režisér Jiří Strach má strach o svou pohádku! Víme, co hrozí Andělu Páně!

Zdroj: Falcon
+ Dalších 19 fotografií
Velké obavy
Herec a v poslední době zejména režisér Jiří Strach (44) přiznal, že někdy má strach, jak to bude s pohádkou Anděl Páně. Čeho se nejvíce bojí?

Oba dva díly pohádky Anděl Páně jsou obrovským hitem. Dvojku viděly miliony Čechů a není snad nikdo, kdo by pohádku neznal. Jemný a laskavý humor, který nám může závidět i Hollywood, přesvědčivé herecké výkony a hlavně fakt, že Strach nikde netlačí na pilu a nepouští se do debilních a infantilních vtípků. To vše je kombinace, které dělá z Anděla Páně nezapomenutelný filmový skvost.

Jiří Strach přiznal, že by rád natočil i třetí díl. Zároveň má ale obavy. Bojí se, aby se na film nenalepili různí zlotřilci, kteří by si na úspěchu chtěli namastit kapsu.

„Protože po mimořádném komerčním úspěchu Anděla Páně 2 se kolem budoucnosti celého projektu začalo stahovat několik hladových psů vybavených právníky a ty já rozhodně krmit nehodlám. Pánbůh přece nad námi až doposud držel ochrannou ruku právě proto, že jsme nebyli nafoukaní a nešli jsme po penězích. Takže pokud jde čistě o mě, třetí díl Anděla Páně klidně být nemusí,“ uvedl Strach pro idnes.cz.

Doufáme, že se mu podaří tyto supy od pohádky odehnat a třetí díl bude!

Související články

Další články