Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rey Koranteng vyvedl ženu Moniku: Spolu jsou přes 25 let, moderátor prozradil, čím si ho získala

Rey a Monika Koranteng.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Dlouholetý pár

Moderátor Rey Koranteng (48) po dlouhé době opět vyvedl manželku do společnosti. Monika Koranteng žije s Reyem více než 25 let a společně vychovávají tři děti. Dvojice se objevila na premiéře filmu Tři mušketýři: D'Artagnan, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Moderátor Rey Koranteng se společně se ženou Monikou objevil na premiéře snímku Tři mušketýři: D'Artagnan v pražském Cinema City Slovanský Dům. Monika se na veřejnosti neobjevuje úplně často, proto byla její přítomnost milým překvapením.

Fotografům i reportérům webu eXtra.cz se je podařilo spolu zachytit.

Čím ho žena zaujala?

S Monikou je Rey šťastně ženatý čtvrt století. V rozhovoru pro Blesk moderátor popsal, co ho na manželce přitahuje a na co ho sbalila. „Žena musí být zajímavá. Není důležité, jak vypadá, ale co vyzařuje. Některá žena se na vás usměje a den je hezčí. A pak přijde krásná ženská a mračí se a je protivná, no tak co s ní,“ uvedl Rey Koranteng.

„Moje žena má obrovské modré pichlavé oči. A vím, že když jsem ji viděl poprvé, tak na mě vrhla takový lehce arogantní pohled, čímž mě naštvala a řekl jsem si, že to takhle nenechám,“ prozradil dále moderátor novin na Nově, který má s Monikou tři dcery - Vanessu (28), Sophii (17) a Leontýnku (8).

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy