Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rey Koranteng vyvedl manželku a promluvil o dětech: Proč nikdy nechtěl syny

Rey Koranteng promluvil o svých dcerách a ukázal manželku.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Moderátor Rey Koranteng se vrátil do dětství, když zavzpomínal na hrátky na Tři mušketýry. Na premiéře nového francouzského filmu se stejným názvem vyvedl svou krásnou manželku a v rozhovoru pro eXtra promluvil o dcerách, které by za syny nikdy nevyměnil. 

Už to bude skoro třicet let, co Rey Koranteng působí na stanici TV Nova. Daří se mu nejen v práci, vede i spokojený život s manželkou Monikou, se kterou má tři dcery: Vanessu, Sophii a Leontýnu. A i když je doma v obležení samých žen, v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že by dcery za syny nevyměnil.

S dcerami je legrace

"Po narození první dcery jsem se už modlil jenom za holky, protože my jsme vyváděli hrozný kraviny. Představa toho, že by to dělali moji synové, by mě děsila," řekl Rey.

Na premiéře filmu Tři mušketýři: D'Artagnan se objevil po boku své manželky a řekl, že na mušketýra si hrál jako malý kluk. "My jsme si na to vždycky hráli v parku v Praze s klukama. To si myslím, že patří k dětství každého kluka," prohlásil Rey, který se na novou verzi filmu velmi těšil.

Rey moderoval letošní volby

Rey Koranteng byl také jedním z hlavních moderátorů během letošních prezidentských voleb, kdy vedl politické debaty s Andrejem Babišem i generálem Petrem Pavlem. Za dobu na TV Nova se dokázal vypracovat na profesní špičku a během volebních rozhovorů už neměl ani trému. "Nervózní jsem nebyl, byl jsem zvědavý, jak budou kandidáti reagovat, v jakém budou rozpoložení, jak budou odpovídat a v jakém duchu se celá ta debata ponese," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy