Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Revoluční novinka na Facebooku: Zuckerberg spouští seznamku

seznamka
Pokud jste se doteď neosmělili zaregistrovat se do nějaké internetové seznamky, od příštího roku se budete moci seznámit v dobře známém prostředí - na Facebooku. Společnost přišla s myšlenkou na seznamku už loni v květnu. Ve čtvrtek službu spustili v USA a dalších 19 zemích. Do Evropy by měla dorazit na začátku příštího roku.

Do služby Facebook Dating se budou moci registrovat uživatelé starší 18 let. Vytvoří si tam profil, který uvidí další uživatelé této služby na základě společných zájmů, aktivit na sociální síti a představ o budoucím partnerovi.

Očekává se, že služba Facebook Dating bude velmi úspěšná. Akcie Facebooku po ohlášení spuštění služby stouply o dvě procenta, naopak akcie některých internetových seznamek klesly. Například společnosti Match Group, která vlastní seznamovací aplikaci Tinder, až o 6 procent.

„Facebook Dating usnadňuje hledání lásky skrz to, co máte rádi. Pomáhá začít smysluplné vztahy prostřednictvím společných věcí, jako jsou zájmy, události či skupiny,“ prohlásila společnost Facebook. Zároveň také upozornila na kladení velkého důrazu na bezpečnost a ochranu soukromí. Facebook si je vědom toho, že hledání partnera je velmi osobní a intimní záležitost.

Seznamka je od čtvrtka přístupná v USA a v dalších devatenácti zemích. Od léta mohli službu testovat zaměstnanci Facebooku. Nyní mohou zkusit najít lásku přes Facebook miliony uživatelů.

Mohlo by vás zajímat

Další články