Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Revoluce ve Tváři: Samí staří známí a dva moderátoři, příště to režíruju, hlásí Háma

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
TELEVIZE
Televize Nova plánuje 7. března uvést populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas 2021. Další řada přivede nové moderátorské duo. Místo Vladimíra Polívky přijde ostřílený Ondřej Sokol. Jeho společníkem pak bude Aleš Háma. Ten ve Tváři začínal jako účastník, z něhož se později stal porotce. A jak se těší na moderátorskou pozici?

Na jaře přijde nová řada divácky oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kterou budou poprvé uvádět dva moderátoři. Sedmou řadou provázel herec Vladimír Polívka (31), jenž je však pro osmou řadu nahrazen zkušeným moderátorem Ondřejem Sokolem (49). Druhým moderátorem pak bude Aleš Háma (47).

Aleš Háma začínal ve třetí řadě divácky oblíbeného pořadu jako soutěžící. „Musím být upřímný a říct, že Tvář je v mém životě důležitý projekt. Zásadní pro mě byla první řada, kde jsem soutěžil s Adélou Gondíkovou, Ondrou Rumlem, Martinem Dejdarem nebo Táňou Vilhelmovou. Užívali jsme si to jako celek, byli jsme jako jedna rodina,“ vzpomíná moderátor a dodává, že si vybudoval vztah ke všem lidem, kteří na projektu pracují.

Od čtvrté do sedmé řady pak působil jako porotce. S nadsázkou tvrdí, že když se dozvěděl, že by měl moderovat osmou řadu, bral to jako přirozený vývoj. „Soutěžil jsem, dělal kouče i porotce a teď to spolumoderuju. Kdo ví, třeba to budu příště režírovat,“ říká s úsměvem úspěšný herec a moderátor.

„Partneřina s Ondrou Sokolem se mi už osvědčila. Nějakou dobu se známe a umíme akceptovat role toho druhého,“ těší se Aleš Háma na moderování ve dvojici s Ondřejem Sokolem.

Moderátorský tandem zatím žádnou představu o tom, jak bude v televizi fungovat, nemá. „Myslím si, že jsme oba zvyklí improvizovat na základě pevně daného scénáře. Víme, odkud kam vést daný výstup.“ A na základě toho budou pracovní partneři nejspíš i tvořit. „Když moderujete ve dvou, je to velká zodpovědnost. Musíte myslet na toho druhého, nahrávat mu,“ konstatuje Aleš Háma a doplňuje, že u moderování ve dvojici není důležité umět mluvit, ale naslouchat.

Televizní show Tvoje tvář má známý hlas se dočká ještě jedné změny. Diváci nebudou sledovat nové soutěžící, nýbrž ty nejlepší a nejoblíbenější z řad předchozích. Můžeme se tedy těšit na souboj titánů.

Související články

Další články