Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Revoluce v sexu?! Existuje prý nosní gel, který výrazně zvýší počet orgasmů u žen!

Až se bude prodávat, tohle asi uvidíme všude.
Zdroj: archiv

Jen si to představte. Dáte si do nosu trochu gelu a vaše přítelkyně nebo přímo vy nebudete mít žádný problém dosáhnout orgasmu. To není nějaká šílená představa. To se může stát velmi rychle skutečností díky novému léku, který objevili v Americe.

Nosní gel s názvem Tefina prodělal první testy, které ukazují, že skutečně funguje a nemá žádné vedlejší účinky. Výrobci se nyní snaží nechat gel projít testy, aby mohl jít normálně na pulty obchodů a udělal z vynálezců miliardáře, protože takový gel bude chtít určitě každá žena.

Přitom to všechno funguje na velmi jednoduchém principu – v gelu je testosteron neboli „sexuální hormon“, jehož malé množství v těle snižuje libido, chuť na sex a schopnost dosáhnout orgasmu.

Tefina byla již testována na dvou stovkách žen, z nichž některé dostaly přípravek a jiné pouhé placebo, a zjistilo se, že ženy, které nemohou jindy dosáhnout orgasmu, jej dosahovaly a jiné v trojnásobném množství.

Gel se má používat i na léčbu takzvané orgastické poruchy, což je druhá nejčastější sexuální porucha u žen a trpí jí ty ženy, které nikdy nemohou orgasmu dosáhnout. Doposud nebyla možná žádná léčba a doktoři říkají, že gel Tefina by to měl změnit.

Související články

Další články