Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Revoluce v Playboyi: Na titulce bude kluk, který je na kluky! Jsem moc krásná, říká

Bretman Rock je prvním homosexuálem na obálce Playboy.
Zdroj: Profimedia
Playboy

Časopis Playboy učinil odvážný krok. Na titulní stranu umístil filipínského influencera Bretmana Rocka (23), který se tak stal prvním homosexuálem na obálce tohoto magazínu. „Jsem tak krásná,” uvedl Rock.

Erotický časopis Playboy dosadil na obálku svého čísla třiadvacetiletého filipínského influencera Bretmana Rocka. Ten se navíc stal prvním homosexuálem na titulní straně tohoto legendárního magazínu. Bretman se proslavil také na YouTube a následně měl i vlastní pořad s názvem MTV's Following: Bretman Rock.

Oblékl zaječí uši a korzet

Na titulku si Bretman oblékl zaječí uši, vzal korzet, navlékl silonky a obul boty na vysokém podpatku a platformě. Kromě toho měl také manžety a motýlka, což v minulosti nosily i modelka Kate Moss či zpěvačka Dolly Parton. „Mít muže na obálce je obrovská výhoda pro LGBT komunitu i pro moji komunitu tmavých lidí, je to všechno neskutečné a já jsem tak krásná,” napsal na sociální sítě.

Bretman se tak připojil k dalším mužským představitelům za herce Ezra Millera nebo Paula Rudda (52), kteří se na titulní straně objevili. Tato obálka je pouze digitální, protože značka v březnu 2020 po šestašedesáti letech upustila od tištěné verze kvůli problémům ve výrobních a dodavatelských řetězcích způsobených koronavirem.

Související články

Další články