Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Revoluce: adidas Originals přichází s vůní, která podnítí tvůrčí talent! Jak to udělali?

Dvě dynamické vůně, které podnítí tvůrčí talent.
Zdroj: adidas
Po nekonečně dlouhém míchání a předělávání, kdy společnost adidas, kterou znáte spíše jako značku sportovního oblečení, přišla s avizovanou vůní Born Original pro něj a pro ni.

Každý člověk má vnitřní sílu vytvořit svůj svět, stát se nositelem změny. Každý může být tvůrčím odborníkem se schopností jedinečně smíchat, spojit, mixovat a remixovat nápady, módu, muziku, technologii. Kreativita nemá konec, začátek, nemá hranice… Protože každý z nás je originál. A právě originalita jednotlivce je nosnou myšlenkou nové vůně.

Born Original, dvě dynamické vůně, které podnítí tvůrčí talent skrývající se uvnitř vás. Inspirovány odvahou být originální a tvůrčí se ptají: „Kdy se zrodíš ty?"

Kdo by si chtěl vyzkoušet vůni, tak má možnost si objednat testery zcela zdarma ZDE! Navíc budou ze všech objednaných vzorečků vylosováni 3 výherci, kteří dostanou velký balíček Born Original. A to stojí za to!

Born Original pro ni si pohrává se zářivým a sladkým akordem kandovaného jablka. Šťavnatá nóta vybuchuje ve světlý, ovocně barevný koktejl výrazného bergamotu, meruňky a pomerančové kůry. Lákavé tóny exotického kokosu a jasmínu dodávají vůni smyslný nádech, který je ještě posílen omamnými tonka boby.

Born Original pro něj působí na vaše smysly jako jamování. Naláká vás na návykový jantarově-skořicový akord. Směs rebarbory a lístků fialky dodává zelený lyrický aspekt, který souzní s kořenitými riffy černého pepře a pomerančového o­leje.

Do detailu propracované jsou i flakony, jejichž design představuje roztavené tekoucí sklo, které jim dodává dynamický vzhled. Tyto unikátní flakony vůní jsou zahalené do uhlazených bílých krabiček, které vypadají elegantně, cool a luxusně.

Pořídit si tuhle parádu můžete exkluzivně na parfums.cz, kde zároveň získáte dárek zdarma!

Související články

Další články