Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Řev, násilí a ŠKRCENÍ dětí: Biomatka Bára promluvila o nejtěžších chvílích ve Výměně

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
výměna manželek
Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci poznali rodinu z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (25), Josefem (39), Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě. Biomatka Bára se dostala do rodiny, kde výchovu řeší pomocí facek a pásků. Strýček Míra měl údajně chlapce dokonce škrtit a Bára na natáčení vzpomíná jen velmi nerada.

Biomatka Bára, která má doma dcerku Leontýnku, se ocitla v domácnosti, kde se musela starat o 5 těžko zvladatelných chlapců. Ti jsou tatínkem a strýčkem vychováváni pomocí násilí - dostávají přes zadek a nařezáno páskem. Josef si stojí za tím, že je škoda každé facky, která padne vedle. Strýček prý ale zašel ještě dál a když ho osmiletý Pepa neposlechl, měl ho podle výpovědi traumatizované Báry začít škrtit.

Bára, která se živí jako sociální pracovnice, nerada se hádá a má život do detailu nalinkovaný, se v náhradní rodině necítila dobře. Hlasitý řev byl na denním pořádku, stejně tak fyzické tresty. Do konfliktu s výbušným náhradním manželem Josefem se dostala i jinak klidná Bára, která neunesla, když jí po celém dni práce řekl, že uvařila nechutnou šlichtu I proto na Výměnu manželek vzpomíná jen nerada a Markétiných dětí jí je velmi líto.

Když si biomatka vzpomene na moment, kdy po ní jeden z chlapců vyběhl s nožem, je okamžitě nešťastná. Za vše podle ní může výchova, která v rodině Markéty a Josefa rozhodně není ideální. Bára také podotkla, že z celých 10 dní diváci v televizi vidí jen hodinu a jsou momenty, které kamera nezachytí. Je tudíž jen na nich, co si budou o rodinách myslet. Věříte Báře, že agresivní strýc škrtil teprve osmiletého chlapce, nebo si myslíte, že její tvrzení není pravdivé?

Související články

Další články